W ramach działań edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa w internecie, odbyła się prelekcja pod tytułem "Wyrwani z sieci". Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak chronić siebie i swoje dane w sieci oraz jakie zagrożenia czyhają na młodych użytkowników internetu.






