W dniach 16-17 czerwca w naszej szkole odbyły się wyjątkowe zajęcia profilaktyczne pod nazwą „Gwiazda Mocy”. Zajęcia prowadzone były przez specjalistów z Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej.
Celem warsztatów było wsparcie uczniów w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z trudnościami oraz promowanie zdrowych postaw i wartości. Dziękujemy prowadzącym za profesjonalne i inspirujące spotkania oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział.























