W ramach projektu „W przedszkolu w Krajnie jest fajnie” przedszkolaki odwiedziły Ogród Botaniczny w Kielcach. Podczas spaceru miały okazję oglądać różne odmiany róż oraz poznać wiele ciekawych ziół. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się roślinom, poznawały ich wygląd, zapachy i dowiedziały się, jaką rolę pełnią w przyrodzie. Dodatkowo każde z dzieci mogło przygotować swój własny zielnik, który zabrało do swojego domu.
Była to bardzo ciekawa i pełna wrażeń wycieczka na świeżym powietrzu, która pozwoliła nam lepiej poznać świat roślin.









